Neohodnoceno

Dřevěné uhlí PITMASTER QueBracho blanco 10 kg

 

Dřevěné uhlí vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Grilovací QueBracho se vyznačuje velkou hustotou a tak zajistí dlouhodobé hoření. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky ze všech typů grilů jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Skladem
Kód: 835
Značka: Lesy Deblice
620 Kč –6 % 580 Kč
Kategorie: Příslušenství pro grily a ohniště
Hmotnost: 10.05 kg
QueBracho 15kg Pitmaster
620 Kč –6 %

Profi dřevěné uhlí Pit MASTER QueBracho 10 kg 

Dřevěné uhlí  Pit MASTER  QueBracho je vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Dřevo QueBracho je jedna z nejtvrdších exotických dřevin původem z Argentiny. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky grilování a pečení ze všech typů grilů a pecí jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Desetikilové balení dřevěného uhlí je určené pro všechny kvalitní grily a je vhodné pro profi použití.

Toto dřevěné uhlí se trochu déle rozpaluje, ale pak dobře a hlavně dlouho drží teplotu. Uhlí QueBracho má až dvojnásobnou dobu hoření a proto je výrazně úspornější. 

Uhlí je baleno bez zbytečného prachu a malých kousků. Největší kusy jsou až 20 cm.

 

Návod k použití:

Dřevěné uhlí rozložte na topeniště a zapalte pomocí schválených podpalovačů. Nechte hořet, než se objeví první bílý popel a začněte grilovat. Upozornění: Nepoužívat líh nebo benzín, nelít tekutý rozněcovač do otevřeného ohně. Negrilovat v uzavřených prostorách.

 

Pozor! Vzhledem k velké poptávce je možné dodání uhlí v pytlích bez potisku. Foto je pouze ilustrační!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení