Neohodnoceno

Dřevěné uhlí PITMASTER QueBracho blanco 10 kg

 

Dřevěné uhlí vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Grilovací QueBracho se vyznačuje velkou hustotou a tak zajistí dlouhodobé hoření. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky ze všech typů grilů jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Skladem
Kód: 835
Značka: Lesy Deblice
620 Kč –6 % 580 Kč
Kategorie: Příslušenství pro grily a ohniště
Hmotnost: 10 kg
QueBracho 15kg Pitmaster
620 Kč –6 %
Vstup do prodejny bezbariérový
Kamenná prodejna
Rychlá komunikace

Profi dřevěné uhlí Pit MASTER QueBracho 10 kg 

Dřevěné uhlí  Pit MASTER  QueBracho je vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Dřevo QueBracho je jedna z nejtvrdších exotických dřevin původem z Argentiny. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky grilování a pečení ze všech typů grilů a pecí jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Desetikilové balení dřevěného uhlí je určené pro všechny kvalitní grily a je vhodné pro profi použití.

Toto dřevěné uhlí se trochu déle rozpaluje, ale pak dobře a hlavně dlouho drží teplotu. Uhlí QueBracho má až dvojnásobnou dobu hoření a proto je výrazně úspornější. 

Uhlí je baleno bez zbytečného prachu a malých kousků. Největší kusy jsou až 20 cm.

 

Návod k použití:

Dřevěné uhlí rozložte na topeniště a zapalte pomocí schválených podpalovačů. Nechte hořet, než se objeví první bílý popel a začněte grilovat. Upozornění: Nepoužívat líh nebo benzín, nelít tekutý rozněcovač do otevřeného ohně. Negrilovat v uzavřených prostorách.

 

Pozor! Vzhledem k velké poptávce je možné dodání uhlí v pytlích bez potisku. Foto je pouze ilustrační!