O nás

GIVING - eshop se stylovými nápady nejen na dárky 

Z anglického překladu "darovat, obdarovávat, dávat". Tahle slova přesně vystihují proč tu jsme - abychom vám pomohli vybírat krásné, funkční, stylové a hlavně kvalitní dárky ať už pro vaše nejbližší, pro šéfa, kolegyni, přátele nebo třeba i pro sebe.

Jak a kdy jsme vznikli?

Tahle naše myšlenka vznikla za doby "Covidové", kdy jsme náš kamenný obchod museli pro vás, naše zákazníky, uzavřít. Naše historie však sahá přes více jak 25 let dozadu! Jsme kamnářská firma Krby Kamna Székely, která ale umí nabídnout víc než jen kamna a krby. Zaměření našeho eshopu je hlavně na grily Big Green Egg, které prodáváme a sami také používáme již více než 13 let, máme ale i další grily a ohniště jako je Rösle, Heta nebo Höfats, vyberete si ale také z nabídky kvalitních nožů Forged a dalšího příslušenství do kuchyně Style de Vie nebo designové koše Firestyle, které již mnoho let dovážíme z Itálie. 

Jak s námi můžete komunikovat?

Hlavním kanálem je samozřejmě náš eshop, kde s vámi komunikujeme buď na chatu nebo rovnou mailem, záleží, co je pro vás příjemnější. Nicméně rádi vás uvítáme a vše představíme i na naší kamenné prodejně v Choťánkách u Poděbrad, kde bez problémů zaparkujete. Jsme tu bezbariéroví, takže se k nám může vydat každý opravdu pohodlně. Pro ty, kteří vlastní dopravu nemají, jsou tu i zastávky autobusu. Rádi s vámi ale také vše probereme přes sociální sítě - Facebook a Instagram.

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma s širokým zázemím. V prvopočátku byl náš táta, který firmu založil v devadesátých letech. Během let, jak jsme dospívaly, jsme se k tátovi přidaly a začaly tvořit vlastní hodnoty a vkládat do businessu i něco ze sebe. Teď, když už táta není, jsme tu hlavně my dvě, které za tím vším stojíme. Snažíme se přinášet zákazníkům to, v co věříme, co se nám líbí a co bychom i my samy rády darovaly dál nebo naopak dostaly. Pojďte tedy s námi darovat, obdarovat, no prostě dělat radost nejen sobě, ale i někomu dalšímu.