Neohodnoceno

Dřevěné uhlí Pitmaster Marabu Gastro 15 kg

 

Dřevěné uhlí vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Dřevo Marabu se vyznačuje velkou hustotou a tak zajistí dlouhodobé hoření. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky ze všech typů grilů jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Skladem
Kód: 830
Značka: Lesy Deblice
739 Kč
Kategorie: Příslušenství pro grily a ohniště
Hmotnost: 15 kg
Vstup do prodejny bezbariérový
Kamenná prodejna
Rychlá komunikace

Profi dřevěné uhlí Pit MASTER MARABU 15 kg 

Dřevěné uhlí  Pit MASTER  MARABU je vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Dřevo Marabu se vyznačuje velkou hustotou a tak zajistí dlouhodobé hoření. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky grilování a pečení ze všech typů grilů a pecí jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Patnáctikilové balení dřevěného uhlí je určené pro všechny kvalitní grily a je vhodné pro profi použití.

Toto dřevěné uhlí se trochu déle rozpaluje, ale pak dobře a hlavně dlouho drží teplotu. Uhlí Marabu má až dvojnásobnou dobu hoření a proto je výrazně úspornější. 

Uhlí je baleno bez zbytečného prachu a malých kousků.

 

Návod k použití:

Dřevěné uhlí rozložte na topeniště a zapalte pomocí schválených podpalovačů. Nechte hořet, než se objeví první bílý popel a začněte grilovat. Upozornění: Nepoužívat líh nebo benzín, nelít tekutý rozněcovač do otevřeného ohně. Negrilovat v uzavřených prostorách.

Hodnoty při plnění:

pevný uhlík: min. 80%

voda: max. 8%

popel: max. 4%

 

Pozor! Vzhledem k velké poptávce je možné dodání uhlí v pytlích bez potisku.