Neohodnoceno

Dřevěné uhlí Pitmaster Marabu Gastro 15 kg

 

Dřevěné uhlí vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Dřevo Marabu se vyznačuje velkou hustotou a tak zajistí dlouhodobé hoření. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky ze všech typů grilů jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Skladem
Kód: 830
Značka: Lesy Deblice
–3 % 700 Kč
Kategorie: Příslušenství pro grily a ohniště
Hmotnost: 10 kg
Dřevěné uhlí Marabu 15kg Pitmaster e1638271707443
Akce
–3 %

Profi dřevěné uhlí Pit MASTER MARABU 15 kg 

Dřevěné uhlí  Pit MASTER  MARABU je vhodné především pro restaurace, grill-bary, kebab nebo i na přípravu trdelníků. Dřevo Marabu se vyznačuje velkou hustotou a tak zajistí dlouhodobé hoření. Jeho příjemné aroma zdokonalí výsledky grilování a pečení ze všech typů grilů a pecí jako Big Green Egg, Josper, Kamado a dalších. 

Patnáctikilové balení dřevěného uhlí je určené pro všechny kvalitní grily a je vhodné pro profi použití.

Toto dřevěné uhlí se trochu déle rozpaluje, ale pak dobře a hlavně dlouho drží teplotu. Uhlí Marabu má až dvojnásobnou dobu hoření a proto je výrazně úspornější. 

Uhlí je baleno bez zbytečného prachu a malých kousků.

 

Návod k použití:

Dřevěné uhlí rozložte na topeniště a zapalte pomocí schválených podpalovačů. Nechte hořet, než se objeví první bílý popel a začněte grilovat. Upozornění: Nepoužívat líh nebo benzín, nelít tekutý rozněcovač do otevřeného ohně. Negrilovat v uzavřených prostorách.

Hodnoty při plnění:

pevný uhlík: min. 80%

voda: max. 8%

popel: max. 4%

 

Pozor! Vzhledem k velké poptávce je možné dodání uhlí v pytlích bez potisku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení