Neohodnoceno

Přenosné ohniště s grilem Höfats Bowl - s trojnožkou

Přenosné ohniště s grilem Höfats Bowl s trojnožkou je multifunkční ohniště vhodné na venkovní posezení u ohně nebo pořádnou grilovačku.

Skladem
Kód: 100501
Značka: Höfats
8 196 Kč –1 % 8 056 Kč
Kategorie: Zahradní grily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Vstup do prodejny bezbariérový
Kamenná prodejna
Rychlá komunikace

Přenosné ohniště s grilem Höfats Bowl s trojnožkou

Höfats Bowl představuje moderní pojetí pro přenosné ohniště. Bowl však velmi jednoduše přeměníte také na přenosné ohniště s grilem...  

Přenosné ohniště

Přenosné ohniště s grilem - Höfats Bowl s trojnožkou

Höfats Bowl jako přenosné ohniště je velmi jednuduché, ale funkční současně. Bowl je uložen nízko nad zemí - to je varinata Bowl s drátěnou podstavou. Pokud chcete používat Bowl ve vyšší poloze, můžete zvolit Bowl s trojnožkou. Vyšší poloha je vhodná např. při častějším grilování, jako přenosné ohniště s grilem.

V obou případech (s drátěnou podstavou i s trojnožkou) je Bowl jako přenosné ohniště uložen v podstavě volně. Za pomocí našich grilovacích rukavic jím můžete opatrně otáčet i když hoří. To je vhodné, pokud má přenosné ohniště Bowl např. více ohřát přátele poblíž. Jednoduše tedy přenosné ohniště natočíte vůči nim. Bowl pak efektivně odráží teplo tam, kam potřebujete.

Přenosné ohniště s grilem - Höfats Bowl s drátěnou podstavou

Volné otáčení je vhodné i pro zaclonění vanoucího větru. Velmi snadno natočíte kopuli Bowl proti větru a zabráníte tím přílišnému létání jisker.

Přenosné ohniště Bowl je k dostání ve dvou verzích Bowl s drátěnou podstavou a Bowl s trojnožkou. Drátěné podstavy i trojnožky jsou však k dispozici i samostatně a lze je kdykoli dokoupit. Můžete tak přenosné ohniště používat ve dvou výškách, nebo na více místech...

Přenosné ohniště s grilem

Zahradní ohniště s grilem - Höfats Bowl - s plotnou Plancha a grilovacím roštem

Bowl také jednoduše přeměníte na přenosné ohniště s grilem. Bowl stačí umístit v podstavě vzhůru a vybrat si z volitelného příslušenství: nerezový rošt, nebo grilovací plotnu Plancha. Přenosné ohniště s grilem je tedy dílem okamžiku. Bowl Grid je dvoudílný nerezový rošt, s pochromovanou povrchovou úpravou. Nerezový rošt je velmi robusní - s tyčkami o průměru 6 mm !!! Pro Bowl jako přenosné ohniště s grilem můžete také použít grilovací plotnu Plancha. Tato grilovací plotna je dodávána jako půlkruh a můžete ji tedy kombinovat s nerezovým grilovacím roštem. Pokud zvolíte dva kusy Plancha, vytvoříte celý gril Plancha.

 

Přenosné ohniště s grilem - Höfats Bowl s trojnožkou

 • přenosné ohniště, přenosné ohniště s grilem, gril plancha (gril s ocelovými pláty)
 • otočné ohniště ve tvaru polokoule (ochrana před větrem a teplem)
 • volitelně s nerezovým grilovacím roštem, nebo s plotnou Plancha
 • snadné čištění
 • polokoule: smaltovaná ocel
 • Plancha: smaltovaná ocel 
 • drátěná podstava: masivní nerezová ocel
 • trojnožka: výškově stavitelná, skládací, nerezová ocel

 Volitelné příslušenství: drátěná podstava / trojnožka / grilovací rošt / plancha - grilovací plát

Trojnožka grilu Höfats Bowl:

 • stabilní stojan
 • skládací
 • uloženým grilem / ohništěm lze volně otáčet
 • trojnožka je z ušlechtilé nerezové oceli s patentovaným spojovacím mechanismem
 • žádná další montáž
Šířka: 57 cm
Výška: 25 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 5.5 kg
Materiál: smaltovaná ocel

Höfats - grily, ohniště a příslušenství pro dům i zahradu

Höfats je mladá německá značka zaměřená na designové venkovní ohniště a zahradní grily. Od založení Höfats v roce 2015 bylo pracovní úsilí a nadšení tvořit venkovní grily a přenosné ohniště odměněno celkem 34 renomovanými cenami za design.