Neohodnoceno

Plancha špachtle úzká

Podlouhlá, lehce zúžená špachtle, je vyrobená z kvalitní nerezové oceli. Ideální pro otáčení a promíchávání masa, zeliny a dalších surovin při grilování na planche (litinové desce).

Skladem
Kód: ROS-25430
Značka: Rösle
710 Kč
Kategorie: Zahradní grily
Záruka: 2 roky
Šířka: 7 cm
Délka: 15 cm

Plancha špachtle úzká

 

Pokud se zrovna chystáte grilovat, neměla by ve vaší výbavě chybět tato špachtle!

Podlouhlá, lehce zúžená špachtle, která je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, je ideální pro otáčení a promíchávání masa, zeliny a dalších surovin při grilování na planche (litinové desce). 

Špachtle má zaoblené rohy, proto s ní bude hračka obracet nebo míchat jídlo na grilovací desce.

Špachtle je lehká a dobře padne do ruky. Za očko na konci kulaté rukojeti můžete špachtli zavěsit kam budete potřebovat. 

     
Důležité parametry 
  • délka čepele špachtle 15 cm
  • šířka čepele špachtle 7 cm
  • materiál nerezová ocel
  • vhodné do myčky
 

 

Rozšiřující příslušenství pro váš gril Rösle Videro.

 

Váš rošt Vario má v základu klasický průběžný rošt. Doplnit ho ale můžete o litinový rošt RS Vario s mřížkou, litinovou grilovací desku Vario vhodnou na grilování menších kusů potravin nebo na smažení slaniny, volských ok nebo placek, dále ho můžete doplnit o pizza kámen Vario pro přípravu křehké pizzy, ale třeba i listových šátečků; jste-li gurmáni, můžete připravit výborný guláš, chilli-con-carne nebo dlouhou tažený vývar v litinovém kotlíku "Dutch oven" Vario a luxusní a hlavně během chvilky hotové budete mít asijské pokrmy jako Pad Thai, curry nebo třeba smažené krevety v těstíčku v litinové pánvi Wok Vario.

 

Výběr je široký, že? Nemůžete si vybrat? Jednoduše zkuste všechno!

Originální představení grilů Rösle Videro