Morso Forno Terra venkovní pec se stolem

Kód: 344
Neohodnoceno
Značka: Morso
49 700 Kč
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Morso Forno Terra pec s pojízdným stolem - univerzální vaření a krásný designový kousek do zahrady či na terasu. Morso Forno umí péct, grilovat i udit. Úžasný set pece, pojízdného stolu, litinového roštu Tuscan Grill a praktického pohrabáče.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Máme kamennou prodejnu a dlouholeté zkušenosti
infoservis
Se vším vám rádi odborně poradíme
Pečlivý výběr produktů
Pečlivě pro vás produkty vybíráme

Detailní popis produktu

Morso Forno Terra - set pece a pojízdného stolu

Morso Forno vám umožňuje venkovní vaření na vysoké úrovni. Morso Forno Terra set je ideální pro venkovní terasy nebo dvorky s menším manipulačním prostorem. Pec je umístěna na čtvercovém stole o půdorysném rozměru 60x60 cm. Stůl je opatřen kolečky, takže manipulace je s ním jednoduchá a je možné jej přemísťovat i během provozu. Jakmile dogrilujete, můžete "posunout" teplo do vaší blízkosti. Oheň můžete udržovat i po skončení grilování a vy si můžete užívat příjemnou atmosféru až do "poslední skleničky".

Krásný designový kousek na terasu či do zahrady - litinový gril a pec v jednom. Pec a gril v jednom Morso Forno je vyrobena z robustní smaltované litiny, která vytváří pro grilování ideální podmínky. Masivní litina je prakticky nezničitelná, takže je možné pec nechat venku celoročně a prodloužit si tak léto. Nyní si můžete sami vyzkoušet, jak snadná může být příprava chutného jídla na zahradě - šťavnaté steaky, uzený losos, křupavá pizza, vynikající chléb, lahodné jehněčí maso či sladký dezert.

Litinové tělo pece, grilu je možné usadit kamkoli - na podezdívku, kamennou desku nebo zakoupit pojízdný stůl. Příslušenství grilu jako jsou dvířka ke grilu, kleště a další můžete pověsit na nerezové madlo v případě zakoupení včetně stolu. 

Speciální povrch grilovacího roštu Tuscan Grill v sobě má nespočet miniaturních pórů, které absorbují tuk a příchutě z masa. Tento unikátní prvek zajišťuje, že maso je grilováno ve vlastní šťávě - na rozdíl od nerezových grilovacích roštů, kde maso není grilováno, ale opékáno.

 

Proč právě pec Morso Forno?

 

 

Rozměry pece (ø x v): 700 x 600 mm

Rozměry stolu (š x h x v): 600 x 600 x 800 mm

Hmotnost: 96 kg

Materiál: žáruvzdorná smaltovaná litina

Barva: černá

Design: Klaus Rath

     

 Jak na přípravu jídel v peci Morso Forno?

 

Příprava je jednoduchá a velmi intuitivní. Stačí rozdělat oheň pomocí dřeva a dřevitého podpalovače a jakmile je pec dostatečně nahřátá pro daný pokrm, tak můžete začít. Pokud chcete grilovat, je ideální rozprostřít uhlíky po dnu pece a nad ně položit litinový rošt Tuscan Grill. Na tomto roštu můžete připravovat steaky, zeleninu, ryby nebo třeba i mořské plody.

 

Krycí dvířka pro pec, Morso - AstraNet.cz

     

 

Jak na přípravu pizzy?

 

Příprava pizzy je v peci Morso Forno obzvláště jednoduchá. Rozpálíte pec dřevem, pak stačí odhrnout uhlíky do stran pece tak, aby vznikla hladká plocha pro pizzu. Pak už jen vložíte připravenou pizzu do pece a voilà - pizza je za 2-3 minuty hotová.

 

Chcete také udit?

 

Dokupte si k peci také dvířka pro Morso Forno pec a jednoduše si z pece uděláte domácí udírnu. Připravíte žhavé uhlíky, vložíte rošt s pokrmem, který chcete zaudit, a na uhlíky nasypete namočené dřevěné štěpky a během chvíle máte dostatek kouře pro vynikající uzené. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí pece na dřevo
Záruka: 10 let
Hmotnost: 127 kg
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 127 kg
Šířka: 70 cm
Výška: 140 cm
Položka byla vyprodána…

Jak na uzení v peci Morso Forno

Pizza z pece Morso Forno

Uzený losos v peci Morso Forno

Vaření na grilu Morso Forno