Höfats Spin 120 - velký, zlatý - stolní biokrb se spirálovým plamenem

Kód: 00021
Neohodnoceno
Značka: Höfats
5 449 Kč –1 % 5 386 Kč
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Höfats Spin 120 - velký, zlatý - stolní biokrb se spirálovým plamenem ve zlatém provedení skvěle doplní váš sváteční stůl nebo zpříjemní letní večery. Neobyčejný zážitek z rotujícího plamene ve spirále. Rozzáří každý interiér nebo exteriér.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Máme kamennou prodejnu a dlouholeté zkušenosti
infoservis
Se vším vám rádi odborně poradíme
Pečlivý výběr produktů
Pečlivě pro vás produkty vybíráme

Detailní popis produktu

Stolní biokrb Höfats Spin 120 zlatý

Dopřejte si pohodu ohně na stole ať už doma na slavnostně prostřeném stole nebo třeba s přáteli při příjemném večeru u sklenky něčeho dobrého. Spin nejen tvoří atmosféru, ale i příjemné teplo.

Stolní biokrb na biogel Spin - nebo chcete-li stolní svícen od německé značky Höfats je patentovaný unikát. Díky speciálně tvarovanému patentovanému přívodu vzduchu se nasávaný vzduch roztočí. Pak se pomocí komínového efektu dočkáte nádherné hry roztočených plamenů. Výška plamenů je díky tomuto efektu až pět krát vyšší, přitom spotřeba paliva zůstává nízká. Stolní biokrb Spin je tím naprosto unikátní. 

Palivo jednoduše nalijete do hořáku a tento stolní biokrb zapálíte. Pak jen nasadíte válec ze speciálního borosilikátového skla a užíváte si plamenů a příjemného tepla. Pokud chcete stolní biokrb Höfats Spin zhasnout předčasně, stačí na něj položit přiložené zhášedlo. Stolní biokrb Spin vydrží hořet na jednu náplň cca 1,5 hod. 

Stolní biokrby Höfats Spin můžete vybírat ve dvou velikostech a čtyřech barevných provedeních: Spin 90 - šedý, Spin 120 - šedý, Spin 90 - stříbrný, Spin 120 - stříbrný, Spin 90 - černý, Spin 120 černý a Spin 90 - zlatý

Biokrb stolní Höfats Spin

Stolní biokrby Spin můžete také velmi jednoduše proměnit ve volně stojící biokrby. Pro Spin jsou k dostání jako volitelné příslušenství "zvýšená podstava". Použitím zvýšené podstavy uděláte jednoduše volně stojící biokrby tím, že zvýšíte výšku plamenů biokrbu od země.

K dispozici jsou také "zemní trny", jimiž jednoduše volně stojící biokrby Spin umístíte kamkoliv do zahrady. "Zemní trn" zabodnete do země a našroubujete volně stojící biokrb Spin. Tím vytvoříte nádherné pochodně kdekoli ve vaší zahradě.  

Stále nejste přesvědčeni jak SPIN krásně hoří? Podívejte se a přesvědčte se sami!

 

Stolní biokrb Spin - doplňování paliva

Doplňování paliva v biokrbech Höfats Spin je naprosto jednoduché. Každý stolní biokrb má součástí balení jeden hořák. Hořák naplníte gelovým palivem v láhvích a zapálíte. Pokud chcete hned po dohoření pokračovat v pohledu na krásný plamen, doporučujeme přikoupit ještě další hořák - dohořelý horký hořák vyjměte, vložte druhý studený a doplňte do něj palivo. Nyní můžete topit. POZOR! Nikdy nedoplňujte palivo do horkého hořáku - nebezpečí úrazu!

Spin v základu neobsahuje palivo, pouze jeden hořák. Vyberte si proto při nákupu množství paliva a také počet hořáků pro doplňování.

Stolní biokrb Hoefats Spin v bodech:

 • stolní biokrb, volně stojící biokrb, lucerna, zahradní pochodeň
 • 500% zesílení díky rotaci plamene a komínovému efektu
 • pro použití v interiéru* i exteriéru (* pouze standardní SPIN)
 • bezpečný a stabilní díky masivnímu podstavci (průměr podstavy 23 cm)
 • spodní strana podstavce opatřená protiskluzovou povrchovou ochranou
 • splňuje normu DIN EN 16647
 • doba hoření jedné náplně cca 1,5 hodin
 • vč. zhášecího víčka pro předčasné uhašení plamene a jednoho hořáku
 • tělo biokrbu z nerezu
 • válec z kvalitního borosilikátového skla
 • palivo není součástí dodávky
 • příslušenství za příplatek: stojánek, bodec do země, nádobka na bioethanol

 

Průměr skleněného tubusu:  12 cm
Výška celková: 54 cm
Průměr podstavy: 23 cm
Hmotnost: 5,6 kg
Materiál: nerezová ocel, žáruvzdorné sklo

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní biokrby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.6 kg
Položka byla vyprodána…

Představení biokrbu Höfats Spin

Höfats - grily, ohniště a příslušenství pro dům i zahradu

Höfats je mladá německá značka zaměřená na designové venkovní ohniště a zahradní grily. Od založení Höfats v roce 2015 bylo pracovní úsilí a nadšení tvořit venkovní grily a přenosné ohniště odměněno celkem 34 renomovanými cenami za design.