Neohodnoceno

Udící box nerezový Videro

Nerezový udící box Videro je určen pro grily Rösle Videro G2 až G6 Vario+. Doplňte o udící lupínky.

Skladem (>5 ks)
Kód: ROS-25238
Značka: Rösle
853 Kč
Kategorie: Uzení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Kamenná prodejna
Máme kamennou prodejnu a dlouholeté zkušenosti
infoservis
Se vším vám rádi odborně poradíme
Pečlivý výběr produktů
Pečlivě pro vás produkty vybíráme

Nerezový udící box Videro

Uzení na plynovém grilu není žádné tabu. Mnozí, kteří grilují na uhlí tvrdí, že z plynového grilu prostě nemůže maso tak pěkně vonět. Přidejte jen trochu lupínků a maso budete mít i při běžném grilování úžasně voňavé. 

 

Na co je udící box Videro nejlepší?

No prostě na uzení! Udit můžete úplně cokoli. Ať už steaky, celé kuře, různé sýry, koleno na rožni, ale třeba i ovoce. Díky udícím lupínkům bude rázem z vašeho plynového grilu i udírna nebo prostě jen můžete i při běžném grilování vaše pokrmy krásně navonět. Je to navíc strašně jednoduché - lupínky před uzením stačí namočit na 15min do vody, následně je vyndáte z vody a umístíte do udícího boxu. Díky patům je to vše velmi jednoduché. Box pak umístíte pod rošt nad hořák a uzení může začít.

 

Důležité parametry 

  • materiál: nerezová ocel
  • jednoduché použití
  • vhodné pro grily Rösle Videro G2, G3, G4, G6 Vario+  
  • vhodné pro dřevěné lupínky Rösle
 

 

Rozšiřte své kulinářské umění s dalším příslušenstvím VARIO:

Váš rošt Vario má v základu klasický průběžný rošt. Doplnit ho ale můžete o litinový rošt RS Vario s mřížkou, litinovou grilovací desku Vario vhodnou na grilování menších kusů potravin nebo na smažení slaniny, volských ok nebo placek, dále ho můžete doplnit o pizza kámen Vario pro přípravu křehké pizzy, ale třeba i listových šátečků; jste-li gurmáni, můžete připravit výborný guláš, chilli-con-carne nebo dlouho tažený vývar v litinovém kotlíku "Dutch oven" Vario a luxusní a hlavně během chvilky hotové budete mít asijské pokrmy jako Pad Thai, curry nebo třeba smažené krevety v těstíčku v litinové pánvi Wok Vario.

 

Výběr je široký, že? Nemůžete si vybrat? Jednoduše zkuste všechno!

Originální představení grilů Rösle Videro

Recenze na grily Rösle od Jirky Hilgarta