ALFA PIZZA NANO WOOD S PODSTAVOU - Akce

Kód: AFR-10001-AFR-10038
Neohodnoceno
Značka: ALFA pece
45 870 Kč
Skladem (1 ks)

Akční nabídka na jeden vystavený set unikátní pece na dřevo s podstavou se špičkovým italským designem, se kterou je úprava pokrmů nezapomenutelným zážitkem. Tento výjimečný produkt uspokojí potřeby nejnáročnějšího zákazníka, ale taká úplného začátečníka. Set je vystavený na prodejně.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Máme kamennou prodejnu a dlouholeté zkušenosti
infoservis
Se vším vám rádi odborně poradíme
Pečlivý výběr produktů
Pečlivě pro vás produkty vybíráme

Detailní popis produktu

 ALFA PIZZA NANO WOOD PEC MĚDĚNÁ S PODSTAVOU

 

 

Barva měděná
Plocha pro pečení 60 x 40 cm
Rozměr Š,V,H 73x105x55 cm
Palivo dřevo
Dávka paliva 2,5 kg / hod

 

ALFA FORNI pece na dřevo jsou určeny pro domácí použití do venkovních kuchyní nebo na zahradu, terasu či balkon. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí a mají velké izolační schopnosti. 

 

  

PROVEDENÍ A DESIGN PECE ALFA NANO WOOD

Alfa pece pro domácí používání jsou navrženy totožně jako profesionální pece. Tradiční řemeslné provedení v kombinaci s novou technologií dvojité vrstvy izolace s keramickým vláknem zajistí dokonalé proudění tepla uvnitř pece. Díky patentovanému systému odvodu spalin a tvaru pece proudí horký vzduch uvnitř tak, že se jídlo připravuje rovnoměrně a ze všech stran. Horký vzduch při této řízené cirkulaci je velmi účinný a úsporný.

 

POUŽITÍ ALFA NANO WOOD PECE   

S domácí měděnou Alfa pecí na dřevo s dobou nahřátí 10 minut si upečete dokonalou domácí pizzu, chléb s křupavou kůrčičkou a masové pokrmy, prostě vše co se upravuje v klasické troubě, s vůní dřeva.

Pec ALFA NANO WOOD roztopíte, když umístíte zábranu dřeva (je součástí) do středu varné komory, vložíte čtyři malá polena a rozděláte oheň. Asi po pěti minutách hoření posuňte hrablem koš na levou stranu pece a na deset minut přiklopte dvířka a Vaše pec je připravena k pečení. Oheň udržujte průběžným přikládáním malých polen do průměru 5 cm. Po ukončení pečení, nechte pec vychladnout a poté odstraňte popel.

 
 

 

ALFA NANO WOOD

Je praktická přenosná pec, která Vám zabere pár minut na sestavení. Stačí pouze přišroubovat vyrovnávací nožičky, vložit kouřovod a komínový nástavec. Pyrometr Alfa Forni Vám ukáže teplotu, kterou na daný pokrm potřebujete. Dvířka k peci jsou vybavena otvorem, pro neustálé sledování úpravy daného jídla.

Pec je vyrobena z vyztužené nerezové oceli. Na založení ohně vždy používejte koš na dřevo, aby šlo s košem manipulovat při zandávání Vámi zvoleného pokrmu a postačí malá polena o průměru cca 5 cm. Dva kilogramy paliva postačí na celý večer.

Dokonalé pečení dále docílíte díky šamotovým cihlám 3 cm silných, které rovnoměrně uvolňují teplo.


Příslušenství k peci ALFA NANO WOOD

Pro tuto pec lze dokoupit praktický pojízdný podstavec a obal přímo na pizza pec ALFA NANO WOOD. Dále lze dokoupit šikovná lopata na pizzu, perforovaná eloxovaná nebo nerezová s posuvnou rukojetí a nezbytný kartáč s hrablem, také s posuvnou rukojetí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí pece na dřevo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 79 kg
Hloubka: 55 cm
Šířka: 73 cm
Váha: 54 kg
Výška: 140 cm
Velikost pečící plochy: 2400 cm2