ALFA PIZZA FORNI CIAO - Akce

Kód: AFR-10003
Neohodnoceno
Značka: ALFA pece
54 148 Kč
Skladem (1 ks)

AKČNÍ CENA PLATÍ NA KUS VYSTAVENÝ NA PRODEJNĚ. Unikátní pec na dřevo se špičkovým italským designem, se kterou je úprava pokrmů nezapomenutelným zážitkem. Tento výjimečný produkt uspokojí potřeby nejnáročnějšího zákazníka, ale taká úplného začátečníka. 

Detailní informace

Kamenná prodejna
Máme kamennou prodejnu a dlouholeté zkušenosti
infoservis
Se vším vám rádi odborně poradíme
Pečlivý výběr produktů
Pečlivě pro vás produkty vybíráme

Detailní popis produktu

 ALFA PIZZA  FORNI PEC CIAO

 

 

Barva stříbrnošedá
Plocha pro pečení 70 x 40 cm
Rozměr Š,V,H 91x118x69,5 cm
Palivo dřevo
Dávka paliva 2,5 kg / hod

 

Alfa pece na dřevo jsou určeny pro domácí použití do venkovních kuchyní nebo na zahradu, terasu či balkon. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí a mají velké izolační schopnosti. 

 

 

 

  

PROVEDENÍ A DESIGN PECE ALFA FORNI CIAO

Alfa pece pro domácí používání jsou navrženy totožně jako profesionální pece. Tradiční řemeslné provedení v kombinaci s novou technologií dvojité vrstvy izolace s keramickým vláknem zajistí dokonalé proudění tepla uvnitř pece. Díky patentovanému systému odvodu spalin a tvaru pece proudí horký vzduch uvnitř tak, že se jídlo připravuje rovnoměrně a ze všech stran. Horký vzduch při této řízené cirkulaci je velmi účinný a úsporný.

 

POUŽITÍ ALFA PECE   

S domácí ALFA FORNI CIAO pecí na dřevo s dobou nahřátí 15 minut si upečete dokonalou domácí pizzu, chléb s křupavou kůrčičkou a masové pokrmy, prostě vše co se peče v klasické troubě, s vůní dřeva. V peci ALFA FORNI CIAO upečete v pohodě dvě pizzy nebo dva chleby najednou.

Pec ALFA FORNI CIAO roztopíte, když umístíte koš do středu varné komory, vložíte malá polena a rozděláte oheň. Asi po pěti minutách hoření posuňte hrablem koš na levou stranu pece a na patnáct minut přiklopte dvířka a Vaše pec je připravena k pečení. Oheň udržujte průběžným přikládáním malých polen do průměru 5 cm. Po ukončení pečení nechte pec vychladnout a poté odstraňte popel.

 

 

 

ALFA FORNI CIAO

Je praktická přenosná pec, která Vám zabere pár minut na sestavení. Stačí pouze vložit kouřovod a komínový nástavec. Pyrometr Alfa Forni Vám ukáže teplotu, kterou na daný pokrm potřebujete. Dvířka k peci jsou vybavena otvorem, pro neustálé sledování úpravy daného jídla.

Pec je vyrobena z vyztužené nerezové oceli. Na založení ohně vždy používejte koš na dřevo, aby šlo s košem manipulovat při zandávání Vámi zvoleného pokrmu a postačí malá polena o průměru cca 5 cm. Dva kilogramy paliva postačí na celý večer.

Dokonalého pečení dále docílíte díky šamotovým cihlám 3 cm silných, které rovnoměrně uvolňují teplo.


Příslušenství k peci ALFA FORNI CIAO

Pro tuto pec lze dokoupit praktickou podstavu a obal přímo na pizza pec ALFA FORNI CIAO. Dále lze dokoupit šikovná lopata na pizzu, perforovaná eloxovaná nebo nerezová s posuvnou rukojetí a nezbytný kartáč s hrablem, také s posuvnou rukojetí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí pece na dřevo
Hmotnost: 86 kg
Hloubka: 69,5 cm
Šířka: 91 cm
Váha: 86 kg
Výška: 118 cm
Velikost pečící plochy: 2800 cm2