Neohodnoceno

Universální škrabka ScarpX

Mosazná čepel univerzální škrabky šetrně a spolehlivě odstraňuje usazeniny a tuk, a to aniž by došlo k poškození povrchu. 

Skladem
Kód: ROS-25393
Značka: Rösle
312 Kč
Kategorie: Zahradní grily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Délka: 46 cm
Vstup do prodejny bezbariérový
Kamenná prodejna
Rychlá komunikace

Univerzální škrabka ScarpX

 

 

Kvalitní obracečka najde při grilování široké využití

Oboustranně broušenou čepel lze využít k čištění za pomocí krátké i dlouhé strany. Praktický výřez na boku špachtle slouží k očištění jednotlivých drátů roštu. Plochá část slouží pro čištění poprskaného skla.

Ergonomicky tvarovaná plastová rukojeť umožňuje pohodlnou manipulaci při čištění, součástí je i očko na konci pro snadné zavěšení.

Mosazná čepel jemně a spolehlivě odstraňuje usazeniny a tuk bez poškození povrchu. Skvělá v kombinaci s kartáčem na čištění roštu SlideX.

 

 

Důležité parametry 

  • z kvalitní mosazi
  • broušená čepel na dlouhé i krátké straně
  • výřez pro čištění drátů u roštu
  • ergonomická rukojeť
  • očko k zavěšení

 

 

Rozšiřte své kulinářské umění s příslušenstvím VARIO:

Váš rošt Vario má v základu klasický průběžný rošt. Doplnit ho ale můžete o litinový rošt RS Vario s mřížkou, litinovou grilovací desku Vario vhodnou na grilování menších kusů potravin nebo na smažení slaniny, volských ok nebo placek, dále ho můžete doplnit o pizza kámen Vario pro přípravu křehké pizzy, ale třeba i listových šátečků; jste-li gurmáni, můžete připravit výborný guláš, chilli-con-carne nebo dlouhou tažený vývar v litinovém kotlíku "Dutch oven" Vario a luxusní a hlavně během chvilky hotové budete mít asijské pokrmy jako Pad Thai, curry nebo třeba smažené krevety v těstíčku v litinové pánvi Wok Vario.

 

Výběr je široký, že? Nemůžete si vybrat? Jednoduše zkuste všechno!

Originální představení grilů Rösle Videro

Recenze na grily Rösle od Jirky Hilgarta