Neohodnoceno

Termoska na čaj T-Bottle Charcoal Grey - šedá

Skleněná termoska na čaj T-BOTTLE Charcoal Grey - šedá. Připravte si lahodný čerstvý čaj bez umělých přísad. Díky skleněné termosce T-BOTTLE to bude hračka. Stačí si vybrat z nepřeberného množství příchutí, vůní a barev čajů. Přidejte bylinky, koření nebo ovoce dle vlastní chuti a lahodný čaj máte hotový.

Vyprodáno
Kód: SDV-620063
Značka: Style de Vie
591 Kč
Kategorie: T-Bottle termosky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
objem termosky: 300ml
Vstup do prodejny bezbariérový
Kamenná prodejna
Rychlá komunikace

Připravte si lahodný čerstvý čaj bez umělých přísad. Díky skleněné termosce T-BOTTLE to bude hračka. Stačí si vybrat z nepřeberného množství příchutí, vůní a barev čajů. Přidejte bylinky, koření nebo ovoce dle vlastní chuti a lahodný čaj máte hotový.


Skleněná termoska T-BOTTLE je dostupná ve čtyřech barvách šedá Charcoal Grey, modrá Denim Blue, zelená Forest Green a žlutá Honey Yellow. Praktická a moderní skleněná termoska na doma nebo na cesty. Pro vlastní potřebu i jako skvělý dárek. Dvouplášťové sklo udrží správnou teplotu vody, aniž byste si popálili ruce. Skleněné části lze mýt v myčce. Kovové sítko v uzávěru velmi snadno vyjmete a vyčistíte.


Co takhle letní svěží chladivý nápoj? Stačí přidat citron, mátu, okurku nebo jahody, a sklenici naplnit studenou vodou a ledem. Fantazii se meze nekladou.


UŽÍJTE SI CHVÍLE ŠTĚSTÍ A POHODY S TERMOSKOU T-BOTTLE A VAŠÍM OBLÍBENÝM ČAJEM.

 

A jak příprava probíhá?

Do menší části skleněné termosky dejte čaj, bylinky, koření nebo ovoce a uzavřete víčkem se sítkem. Do láhve nalijte převařenou vodu. Uzavřete a utáhněte víčkem se sítkem a připraveným čajem. Láhev otočte a nechejte čaj dle potřeby luhovat. Otočte láhev zpět a vychutnejte si šálek domácího čerstvého čaje.