Neohodnoceno

Morso Forno venkovní pec

Morso Forno pec - univerzální vaření a krásný designový kousek do zahrady či na terasu. Morso Forno umí péct, grilovat i udit.

Skladem
Kód: 325
Značka: Morso
36 500 Kč
Kategorie: Grily na dřevo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 96 kg
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 96 kg
Šířka: 70 cm
Výška: 60 cm
Vstup do prodejny bezbariérový
Kamenná prodejna
Rychlá komunikace

Morso Forno pec

Krásný designový kousek na terasu či do zahrady - litinový gril a pec v jednom. Pec a gril v jednom Morso Forno je vyrobena z robustní smaltované litiny, která vytváří pro grilování ideální podmínky. Masivní litina je prakticky nezničitelná, takže je možné pec nechat venku celoročně a prodloužit si tak léto. Nyní si můžete sami vyzkoušet, jak snadná může být příprava chutného jídla na zahradě - šťavnaté steaky, uzený losos, křupavá pizza, vynikající chléb, lahodné jehněčí maso či sladký dezert.

Litinové tělo pece, grilu je možné usadit kamkoli - na podezdívku, kamennou desku nebo zakoupit pojízdný stůl. Příslušenství grilu jako jsou dvířka ke grilu, kleště a další můžete pověsit na nerezové madlo v případě zakoupení včetně stolu. 

Speciální povrch grilovacího roštu Tuscan Grill v sobě má nespočet miniaturních pórů, které absorbují tuk a příchutě z masa. Tento unikátní prvek zajišťuje, že maso je grilováno ve vlastní šťávě - na rozdíl od nerezových grilovacích roštů, kde maso není grilováno, ale opékáno.

 

Proč právě pec Morso Forno?

 

 

Rozměry (ø x v): 700 x 600 mm

Hmotnost: 96 kg

Materiál: žáruvzdorná smaltovaná litina

Barva: černá

Design: Klaus Rath

     

 Jak na přípravu jídel v peci Morso Forno?

 

Příprava je jednoduchá a velmi intuitivní. Stačí rozdělat oheň pomocí dřeva a dřevitého podpalovače a jakmile je pec dostatečně nahřátá pro daný pokrm, tak můžete začít. Pokud chcete grilovat, je ideální rozprostřít uhlíky po dnu pece a nad ně položit litinový rošt Tuscan Grill. Na tomto roštu můžete připravovat steaky, zeleninu, ryby nebo třeba i mořské plody.

 

Krycí dvířka pro pec, Morso - AstraNet.cz

     

 

Jak na přípravu pizzy?

 

Příprava pizzy je v peci Morso Forno obzvláště jednoduchá. Rozpálíte pec dřevem, pak stačí odhrnout uhlíky do stran pece tak, aby vznikla hladká plocha pro pizzu. Pak už jen vložíte připravenou pizzu do pece a voilà - pizza je za 2-3 minuty hotová.

 

Chcete také udit?

 

Dokupte si k peci také dvířka pro Morso Forno pec a jednoduše si z pece uděláte domácí udírnu. Připravíte žhavé uhlíky, vložíte rošt s pokrmem, který chcete zaudit, a na uhlíky nasypete namočené dřevěné štěpky a během chvíle máte dostatek kouře pro vynikající uzené. 

 

Jak na uzení v peci Morso Forno

Pec a gril Morso Forno v "akci" na zahradě s přáteli

Pizza z pece Morso Forno

Uzený losos v peci Morso Forno

Vaření na grilu Morso Forno