Poslední expedice zboží 17.12. Znovu se na vás budeme těšit 3.1.2022. Přejeme vám krásné prožití svátků.
Neohodnoceno

Litinové zahradní ohniště Heartstone na vysokém podstavci

Jedinečné litinové zahradní ohniště a gril - to je Heartstone! Jedno ohniště, několik využití. Skvělý gril na dřevo, ohniště bez zbytečného kouře, které díky své váze přes 160 kg akumuluje velké množství tepla a dokonalá odolnost. Kvalita od roku 1960.

Skladem u dodavatele
Kód: 545
Značka: Heartstone
49 236 Kč
Kategorie: Zahradní ohniště
Záruka: 10 let
Hmotnost: 163 kg
Hmotnost: 112 kg

Litinové ohniště Heartstone

Pro ty, kteří nehledají kompromisy, ale vědí přesně co chtějí - kvalitu, perfektní zpracování a několik funkcí v jednom! To je Heartstone. 

Proč si vybrat litinové ohniště Heartstone?

Litina je tím nejlepším a nejodolnějším materiálem pro výrobu venkovních ohnišť. Je extrémně odolná proti korozi a tepelnému namáhání. Lehce absorbuje teplo, které pak rovnoměrně předává dál. Ohniště Heartstone díky své váze 112 kg má i velkou akumulační schopnost a slouží tak dobře i po ukončení grilování jak zdroj tepla. Litina navíc perfektně vede teplo a veškeré potraviny připravené na litině jsou prostě dokonalé!

Obrovská grilovací plocha nabízí jak hladké plné grilovací desky vhodné pro menší kusy potravin, ale také na smažení vajec, přípravu placek nebo smažení slaniny. Naproti tomu vroubkovaná část roštu je vhodná pro grilování masa nebo velkých kusů zeleniny, kde je žádoucí i hezký vzor. Uprostřed je ohniště pro přikládání dřeva, ale můžete zde umístit například i litinový kotlík na přípravu guláše nebo polévek.
Ohniště Heartstone se skvěle hodí i ke každé zahradní party, protože jeho účelem není jen příprava pokrmů, ale také sbližování lidí u příjemného ohně. Dlouho sálající teplo využijí i zmrzliny, které jsou v každé partě. Stačí si sednout nebo stoupnout poblíž a jen se nechat hezky ohřívat. Výhodou je použití například i v zimě, kdy na ještě horké grilovací desky můžete položit plecháček s oblíbeným svařákem, který tak zůstane dlouho příjemně teplý.